Yulaf Kepeği Nerede Bulunur/Satılır?

Dukan Diyeti‘nin vazgeçilmezi olan Yulaf Kepeğini Türkiye’de temin etmek ne yazık ki biraz zor. Ancak bazı firmalar bu ihtiyaca cevap verebilmek adına üretime geçtiler ve Yulaf Kepeğini temin etmek eskiye göre daha kolaylaştı.

Şu anda piyasada kolaylıkla bulunabilen 2 marka mevcut, Doğalsan ve Ru-Sheim. Bu markaları ister internet üzerinden, isterseniz büyük marketlerin un ya da kahvaltılık gevrek reyonlarından bulup satın alabilirsiniz.

Aslında kullanımı pek yaygın olmadığından marketler de bu ürünü nerede sergileyeceklerine karar verebilmiş değiller.

İlk kez satın alacak olanlar için paketi ve içindeki Yulaf Kepeğinin görüntüsü şöyledir;


Birçok aktar elindeki ürünü satabilmek adına daha farklı ürünleri size Yulaf Kepeği adı altında satabilirler. Fakat birçok aktar aslında Yulaf Kepeği değil Buğday Kepeği ya da Yulaf Ezmesi satmaktadır. Tavsiyemiz çevrenizdeki büyük marketlerden ya da internet üzerinden doğru Yulaf Kepeğini temin etmeniz.

Şimdilik; MMM Migros, Real ve Carrefour gibi büyük marketlerde bu ürünler mevcut. Eğer çevrenizde bu marketler yoksa aşağıdaki adresleri kullanarak da internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar

 1. semra ay says:

  Merhaba arkadaşlar türkiye yulaf cenneti köylerimizde ineklere hala yulaf kepeği yedirilmekte çuvalı30tl 50 kg ve en kaliteli yulafdır.şuan ramazan tüm fırınlarda açık kg şeklinde satın alabilirsiniz ramazan pidesi yapımında fırın küreğine hamurun yapışmasını engellemek için serpiliyor. Şuan tüm ramazan pidesi çıkaran fırınlarda mevcuttur kg olarak bu kadar ucuza satılan bir kepeği nasıl olurda 500gr 14.90 olur anlamış değilim yulaf kepeğini bu arada ineklere daha çok ve sağlıklı süt versin diye kazanlarda su ile karıştırıp yediriyorlar bulması zor değil köylerde heryerde satılıyor istanbulda da kolay heryer fırın dolu fırıncınızdan rica edip istediğiniz kadar alabilirsiniz bilgilerimin kaynağı babamdırfırınımız var ve babam kendisi yapar ekmeğimizi

  • hilal özkan says:

   teşekkür ederim size bilgilendirdiğiniz için fırınlara bakıcam bende. siz böyle bişey paylaşmasaydınız bende migrostan çok fazla paraya alırdım.bilinçlenmek çok iyiymiş.sevgiler

 2. Semra Alyıldız says:

  Merhaba ben yulaf kepeğini http://www.yulafkepegial.com dan aldım.

 3. Yeşim Gök says:

  Dukan diyeti ile ilgili ürünleri ben gurmereyon.com adresinden temin ediyorum arkadaşlar, ucuz ve hızlı gönderim yapıyorlar.

Trackbacks

 1. […] Yulaf Kepeği Nerede Bulunur/Satılır? Kategoriler : Temel Gıdalar Etiketler : Dukan İçin Yulaf Kepeği, Yulaf Kepeği Nedir, Yulaf Kepeği Nerede Bulunur, Yulaf Kepeği Nereden Alınır […]

Yorum Yap

*